НОК

Оголошено імена володарів "Спортивного Оскару" України

  У Києві відбулася щорічна Всеукраїнська урочиста церемонія "Герої спортивного року", де були названі кращі спортсмени олімпійського 2016 року

  Імена переможців повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

  Переможцями Всеукраїнської урочистої церемонії "Герої спортивного року-2016" у номінаціях стали:

  Найкращий спортсмен року: Олег ВЕРНЯЄВ – чемпіон та срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро зі спортивної гімнастики (вправи на брусах, багатоборство), чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи (опорний стрибок, вправи на брусах).

  Найкраща спортсменка року: Ольга ХАРЛАН – срібна призерка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро з фехтування на шаблях в командній першості, бронзова призерка в індивідуальній першості, бронзова призерка чемпіонату Європи в індивідуальній та командній першостях.

  Найкращий тренер року: В'ячеслав СОРОКІН – особистий тренер Юрія Чебана – дворазового Олімпійського чемпіона з веслування на каное.

  Найкраща команда року (збірна): Жіноча збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольги ХАРЛАН, Олени КРАВАЦЬКОЇ, Аліни КОМАЩУК, Олени ВОРОНІНОЇ – срібні призерки Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, бронзові призерки чемпіонату Європи.

  Сильні духом (паралімпійські види спорту): Максим КРИПАК – володар 5 золотих та 3 срібних медалей Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро з плавання (ураження опорно-рухового апарату).

  Разом з олімпійцями (неолімпійські види спорту): Анна МУЗИЧУК – чемпіонка Всесвітньої шахової Олімпіади в індивідуальній першості, бронзова призерка Всесвітньої шахової Олімпіади в командній першості. Чемпіонка світу зі швидких шахів, чемпіонка світу з бліцу.

  Олімпійська надія України: Христина ДМИТРЕНКО – чемпіонка ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері з біатлону (гонка переслідування).

  Спортивна слава України: Андрій ХІМІЧ – чемпіон Ігор ХVIII Олімпіади 1968 року в Токіо (каное-двійка) з веслування на каное, срібний призер чемпіонату світу (1966 рік);

  Лариса КАРЛОВА – чемпіонка Ігор ХXІ Олімпіади 1976 року в Монреалі з гандболу, чемпіонка Ігор ХXІІ Олімпіади 1980 року в Москві, бронзова призерка Ігор ХХIV Олімпіади 1988 в Сеулі, дворазова чемпіонка світу (1982, 1986), срібна призерка чемпіонату світу (1978).

  За відданість спорту: Еммануїл ГАНЄВ – засновник Музею футболу і Клубу вболівальників футболу в Одесі;

  Народний вибір:

  "Найкращий спортсмен-2016": Юрій ЧЕБАН – чемпіон Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро з веслування на каное (200м).

  "Найкраща спортсменка-2016": Ганна РІЗАТДІНОВА – бронзова призерка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, бронзова призерка чемпіонату Європи з художньої гімнастики.

  Попередній матеріал
  Сенат США не дасть Флінну імунітет від кримінального переслідування
  Наступний матеріал
  Гонтарева каже, що не планувала працювати в НБУ все життя
  Теги:
  Loading...

  "Ми не блокуємо, ми є дорожній рух": Півтори сотні велосипедистів виїхали на вулиці Києва

  Об'єктивно найкраща збірна у світі: зі змагань у Японії повернулись українські паралімпійці

  "Belgian Open 2017": юні українці здобули золото та бронзу в рейтинговому турнірі з тхеквондо

  Українська лучниця перемогла росіянку в фіналі чемпіонату Європи

  Порошенко нагородив шахістку Музичук орденом княгині Ольги III ступеня

  Збірна України з футболу посіла 31-у сходинку у рейтингу FIFA