Українці здобули золото та срібло у рейтинговому турнірі з тхеквондо
foto

"Belgian Open 2017": юні українці здобули золото та бронзу в рейтинговому турнірі з тхеквондо

У запеклому поєдинку представник України Гурнов Кирило здобув золоту медаль, а також Бистров Володимир – бронзову

18-19 березня в бельгійському місті Ломмел відбувся рейтинговий турнір з тхеквондо ВТФ G1-КЛАСУ "Belgian Open 2017". Протягом двох днів одні спортсмени змагалися. У поєдинках за медалі в перший день билися чоловіки та жінки у всіх вагових категоріях, а на другий день турніру бій провели кадети та юніори.

У запеклому поєдинку представник України Гурнов Кирило здобув золоту медаль, а також Бистров Володимир – бронзову.

Нагадаємо, у 2016 році на восьмий день змагань на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро українські спортсмени здобули 11 медалей. Отож, Національна збірна впевнено тримає третю позицію у загальнокомандному заліку. Крім того, українські спортсмени встановили 16 рекордів світу.