Facebook / Петро Порошенко

На шляху до "медальної сотні": на Паралімпіаді-2016 українці здобули вже 92 медалі

Крім того, українські спортсмени встановили 16 рекордів світу

За восьмий день змагань на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро українські спортсмени здобули 11 медалей. Отож, Національна збірна впевнено тримає третю позицію у загальнокомандному заліку. Про це повідомляє "5 канал".

Зазначимо, що напередодні традиційно високі результати у Ріо продемонстрували вітчизняні спортсмени-плавці. Команда продовжує перевершувати свій же рекорд за загальною кількістю здобутих медалей на попередній олімпіаді. Тоді їх було 44, зараз вже 56.

Так, українці Максим Крипак та Денис Дубров пропливли з результатом, вищим від попереднього світового та паралімпійського рекордів.

Крім того, Євген Богодайко на дистанції 100 м брасом знов установив рекорд світу та паралімпійський рекорд. Паралімпієць Дмитро Виноградець установив черговий рекорд Європи на дистанції 200 м вільним стилем та виборов срібну нагороду. У Сергія Паламарчука на дистанції 50 м на спині - рекорд Європи.

Як відомо, учора в дебютному виді спорту Паралімпіади – параканое, українці здобули одразу дві нагороди. "Золото" у Сергія Ємельянова та "срібло" у Наталі Лагутенко.

До того ж легкоатлетка з України Марія Помазан виборола "срібло" у штовханні ядра.

/
/
/
/
/

Загалом у підсумку українці на Паралімпіаді-2016 вже встановили 16 рекордів світу, 10 рекордів Європи та 16 паралімпійських рекордів. За підсумком 8 днів змагань у скарбничці вітчизняної команди - 92 медалі. 

Нагадаємо, за результатами семи днів збірна України впевнено утримує 3 місце на Паралімпіаді-2016 в Ріо. Попереду лише Китай та Велика Британія.

Попередній матеріал
"Туристи" намагались вивезти з АТО зброю, призначену для масового знищення танків – поліція
Наступний матеріал
У нардепа Ігоря Луценка вкрали мотоцикл

Відео: у дебютному виді спорту українці вибороли "золото" та "срібло" Паралімпіади в Ріо

Паралімпійська  футбольна збірна України гарантувала собі "срібло" в Ріо 

Тріумф у Ріо: збірна України впевнено утримує 3 місце на Паралімпіаді-2016

Український паралімпієць, що виборов "золото" у Ріо, присвятив перемогу воїнам АТО