Велосипедисти на вулицях Києва
Велосипедисти на вулицях Києва 5.ua

"Ми не блокуємо, ми є дорожній рух": Півтори сотні велосипедистів виїхали на вулиці Києва

Флешмоб велосипедистів – це частина міжнародного соціального руху під назвою "Критична маса"

Ми не блокуємо дорожній рух, ми є дорожній рух. Півтори сотні велосипедистів виїхали на вулиці Києва, щоб масово показатися водіям автомобілів, які не хочуть їх помічати. А саме довести, що вони такі ж  повноправні учасники дорожнього руху. А їх велосипеди –  це повноцінний вид транспорту. Про таке повідомляє "5 канал".

Велосипедисти заполонили вулиці столиці майже на кілька годин. Весь цей час вони їхали колоною і дотримувалися усіх правил дорожнього руху. Так як Київ у суботу напівпорожній, то заторів на дорогах учасники велопробігу майже не влаштували.

Флешмоб, який більше нагадує акцію протесту, це частина міжнародного соціального руху під назвою "Критична маса". На такі велоакції щомісяця виїжджають у більш ніж 300 містах по всьому світу. У Києві заїзди за права велосипедистів проводяться з 2014 року. Учасники флешмобу збираються спонтанно через соцмережі. 

Андрій Макаров, учасник соціального руху "Критична маса", говорить: "Звертаємо увагу на себе, що нас багато, що велосипедисти теж займають місце на дорозі. І їм теж потрібно приділяти увагу, давати їм місце, пропускати".

Учасниця акції Сильвана Кадах говорить: "Кияни після зими не дуже звикли, що є велосипедисти на дорозі. І тому зараз складно їх привчити, що ми також є частиною руху".

Як повідомляв 5.UA, у грудні 2016 року в Одесі відбувся святковий велозаїзд Дідів Морозів

Попередній матеріал
У Львові офіцерські погони отримали випускники Національної академії сухопутних військ
Наступний матеріал
У Зайцевому від мінометного обстрілу окупантів загинули двоє мирних мешканців
Loading...

Київрада хоче поставити на громадський транспорт "алкозамки"

У Лондоні чільнику МЗС заборонили їздити на велосипеді

Будинок під Києвом, рояль за мільйон та сім велосипедів: Оприлюднена декларація Віталія Кличка