kiev.klichko.org

Будинок під Києвом, рояль за мільйон та сім велосипедів: Оприлюднена декларація Віталія Кличка

  У 2015 році Київський міський голова вніс до виборчого фонду понад 30 млн грн

  Київський міський голова володіє квартирою в Києві площею 251,8 кв.м, його дружина орендує земельну ділянку у 2500 кв.м та володіє житловим будинком на 785,5 кв.м вартістю 3,62 млн грн у селі Лютежі Вишгородського району Київської області. Такі дані оприлюдені на сайті НАЗК.

  Щодо цінного майна, Кличко задекларував антикварний камінний годинник з мармуру (Франція, ІІ половина ХІХ ст.), сім годинників і електронний білий рояль Yamaha DC1A за 960 тис. грн. Дружина володіє трьома парами годинників і чотирма ювелірними виробами.

  Далі, серед транспортних засобів міський голова зазначив мотоцикл FineCustomPuncher 8.125-4 2009 року за 600 тис. грн і причіп-платформу Ironhorse Widebody вартістю трохи менше 200 тис. грн, на дружину оформлені автомобілі Toyota Sequoia 2014 року вартістю понад 1,33 млн грн та Land Rover Discovery 3.0 придбаний за 640 тис. грн. Також мер задекларував сім велосипедів.

  Кличко є власником благодійних організацій "Благодійний фонд "Майбутній Київ" і "Благодійний фонд "Фонд Кличко". Йому також належить 50% прав на торгову марку "Кличко" українською, англійською та німецькою мовами (другою половиною володіє брат Володимир).

  Протягом 2015 року міський голова отримав 759 грн у вигляді процентів від "Укрсиббанку", два подарунки у негрошовій формі на 513 грн і 609 грн та понад 2,62 млн грн від розподілу доходу. Також він позичив третім особам понад 8,51 млн євро і 741 тис. доларів. На банківських рахунках в "Укрсиббанку" Кличко зберігає 1013 євро, 5534 грн та майже 19 тис. доларів. У вигляді готівки має 194,5 тис. доларів та 42 тис. євро.

  Київський голова задекларував зобов'язання за договорами страхування у розмірі 171,8 тис. грн та у дружини – 135 тис. грн. Крім того, як внесок до виборчого фонду згадані грошові кошти та рухоме майно на понад 20 млн грн і 10,6 млн грн.

  Читайте також: Декларація міністра агрополітики: Жодної квартири та автомобіля, але майже півмільйона доларів готівки

  Попередній матеріал
  Завтра на Київщині очікується дощ із мокрим снігом
  Наступний матеріал
  На Донеччині затримали юнака, який постачав бойовикам будівельні матеріали для укріплень

  Декларація міністра агрополітики: Жодної квартири та автомобіля, але майже півмільйона доларів готівки

  Від годинників та колекції книг до квартир і чотирьох машин: Генпрокурор докладно заповнив декларацію

  НАЗК: в системі е-декларування зареєстрували понад 112 тис. документів

  Голова НБУ заповнила е-декларацію: Квартири, два Porsche та мільйони на рахунках

  Голова НАЗК: Вночі сайт е-декларування атакували хакери

  $1,5 млн готівкою і орендована квартира: декларація нардепа Олеся Довгого