lb.ua

Від годинників та колекції книг до квартир і чотирьох машин: Генпрокурор докладно заповнив декларацію

  Ні одна з машин не записана на Юрія Луценка, а з нерухомого майна генеральний прокурор володіє лише 20% квартири у Рівному

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко задекларував три квартири, чотири автомобілі, якими не володіє, а один – взагалі в угоні та колекцію антикварних книг з шафою. Про це можна дізнатися з його електронної деклараці за 2015 рік, яка опублікована в Єдиному державному реєстрі декларацій.

  Відповідно до е-декларації, Луценко задекларував квартиру в Рівному площею 108,6 квадратних метрів, лише 20% якої належить Генпрокурору, інше – дружині, сину та брату. Крім того, у власності дружини є ще дві квартири у Києві. Одна площею 181 кв. м та вартістю 6,3 млн грн, а інша площею 92,2 кв. м. та вартістю 4,45 млн грн. На дружину ж записаний житловий будинок у Дубно Рівненської області площею 203,9 кв. м та вартістю 156,5 тис. грн та земельна ділянка там же площею 775 кв. м.

  Далі, сім'я Луценка орендує земельну ділянку розміром 2475 кв. м., гараж та житловий будинок на 859 кв. м. у селі Стоянка у Київській області. На сина Генпрокурора записаний офіс у Києві площею 316,8 кв. м вартістю більше 5 млн грн та дві компанії: ТОВ "Бізнес Центр "Логос" вартістю 2,85 млн грн і ТОВ "БЕЛ ФАМ" вартістю 1,84 млн грн..

  Відповідно до декларації, у власності генпрокурора не перебуває жодного транспортного засобу, проте він користується правом безоплатного користування на автомобіль Toyota Camry 2012 року випуску, який дружина орендує у фірми сина. Сама Ірина Луценко володіє Mercedes-Benz GL 500 2014 року випуску вартістю майже 1,7 млн грн та Toyota Land Cruiser 200 від 2010 року, яка наразі перебуває в угоні. Син має у власності BMW X5 2014 року випуску за трохи менше 1,4 млн грн.

  Генпрокурор задекларував також цінні речі, зокрема: колекцію книг періоду кінця 19 – початку 20 століття із книжковими шафами та годинник марки Ulysse Nardin. Дружина володіє жіночою сумкою Dior, колекцією картин сучасних українських художників, годинником Breguet, ювелірними виробами та жіночим пальто з хутра. На сина записана колекція коротко- та довгоклинкової холодної зброї країн Азії, Африки та Європи.

  У 2015 році тоді ще народний депутат Юрій Луценко, працюючи у Верховній Раді отримав зарплату у розмірі 75,5 тис. грн, а також компенсації на ведення депутатської діяльності – 80,5 тис. грн, відрядження за кордон – майже 21,7 тис. грн та компенсації за проїзд у розмірі 4,1 тис. грн. Дружина Ірина Луценко у Верховній Раді отримала 67,7 тис. грн зарплати, 80,5 тис. грн компенсації на ведення депутатської діяльності, 72,4 тис. грн на відрядження за кордон та 16,2 тис. грн компенсації за проїзд. Також вона отримала 20 тис. грн гонорарів, 368 тис. грн доходу від надання майна в оренду та 310,5 тис. грн відсотків від депозиту в банку.

  Син Олександр зазначив 1,3 млн грн дохрду від зайняття підприємницькою діяльністю, дохід від відчуження рухомого майна у розмірі 700 тис. грн та 97 тис. грн страхових виплат. Крім того, він отримав позику у розмірі майже 725 тис. грн від своєї фірми ТОВ "БЕЛ ФАМ".

  Щодо грошових активів, то генпрокурор має готівкою 150 тис. грн та тримає на банківських рахунках 12,5 тис. грн, 469 євро та 6,5 тис. доларів. Дружина зберігає готівкою 280 тис. доларів, 50 тис. євро і 450 тис. грн, а на банківських рахунках має 1,8 млн грн. Крім того, вона позичила ТОВ "Українські новітні телекомунікації" майже 754 тис. грн. Син тримає готівкою 1,38 млн грн, на банківських рахунках – 426 тис. грн. Він також позичив ТОВ "Українські новітні телекомунікації" суму у розмірі 7 млн грн.

  Читайте також: Голова НБУ заповнила е-декларацію: Квартири, два Porsche та мільйони на рахунках.

  Попередній матеріал
  На кінофестивалі "Молодість" оголосили переможців
  Наступний матеріал
  Порошенко привітав Маріано Рахоя з обранням на посаду прем'єр-міністра Іспанії

  НАЗК: в системі е-декларування зареєстрували понад 112 тис. документів

  Голова НБУ заповнила е-декларацію: Квартири, два Porsche та мільйони на рахунках

  Голова НАЗК: Вночі сайт е-декларування атакували хакери

  $1,5 млн готівкою і орендована квартира: декларація нардепа Олеся Довгого