Маріано Рахой фото Укрінформ

Порошенко привітав Маріано Рахоя з обранням на посаду прем'єр-міністра Іспанії

  Перемога Рахоя повинна допомогти Іспанії уникнути третіх виборів і "вивести країну з політичного глухого кута"

  Президент України привітав Маріано Рахоя з обранням на посаду прем'єр-міністра Іспанії. Вітання було оприлюднене в обліковому записі Петра Порошенка у Twitter, передає "Укрінформ".

  "Вітаю із обранням Маріано Рахоя прем'єр-міністром Іспанії. Кризу подолано, але попереду не менш складі виклики. Єдність понад усе!" – зазначив він.

  Видання повідомляє, що виконувач обов'язків прем'єр-міністра Іспанії Маріано Рахой прийняв прохання короля Філіпа VI знову спробувати сформувати уряд, висунувши свою кандидатуру на пост прем'єр-міністра країни. Парламент Іспанії підтримав кандидатуру Рахоя для цієї посади.

  Наголошується, що це стало можливим, бо вперше в історії іспанські соціалісти домовилися утриматися при голосуванні і виконали обіцянку, дозволяючи Народній партії Маріано Рахоя, своєму головному політичному опоненту, очолити уряд – щоб уникнути третіх виборів і "вивести країну з політичного глухого кута".

  Іспанія вже десять місяців намагалася вийти з "політичного глухого кута". 2 вересня парламент країни вдруге відхилив внесену королем кандидатуру Рахоя на пост прем'єр-міністра, через що була не виключена ймовірність проведення третіх за цей рік парламентських виборів в Іспанії.

  Нагадаємо, в Іспанії лідер соціалістів подав у відставку.

  Попередній матеріал
  Від годинників та колекції книг до квартир і чотирьох машин: Генпрокурор докладно заповнив декларацію
  Наступний матеріал
  На Сумщині поліція затримала перевізників, які намагалися ввезти 100 тонн сміття
  Loading...

  В Іспанії лідер соціалістів подав у відставку

  Короля Іспанії Хуана Карлоса звинуватили у спробі дати хабар