Юліан Бойко
Юліан Бойко Національна Федерація Снукеру України

Уперше в історії українець став чемпіоном Європи зі снукеру

У фіналі 14-річний киянин переміг колишнього №8 світового рейтингу Даррена Моргана

Українець Юліан Бойко став переможцем Чемпіонату Європи зі снукеру (6-red), який пройшов у португальському місті Альбуфейра. Про це повідомляє sport.ua.

У фіналі 14-річний киянин переміг відомого гравця, колишнього №8 світового рейтингу – 53-річного Даррена Моргана з Уельсу (5:3).

Уперше в історії українець не тільки вийшов у фінал Чемпіонату Європи, а й виграв його.

Нагадаємо, нещодавно українська тенісистка Еліна Світоліна у Мексиці взяла першість у турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA). У фіналі змагань посіяна під першим номером Світоліна за 3 години перемогла чешку Марію Боузкову – 7:5, 4:6, 6:4.

Це 14-й титул українки за кар'єру і перший після її перемоги на Підсумковому чемпіонаті в сезоні-2018.

Поліція закликає громадян не вірити у фейки про коронавірус, що ширяться інтернетом
    "Кричав, "наїхав" на Потураєва і Ткаченка": ЗМІ дізналися, як Єрмак придушив бунт "слуг" через Мінський протокол

Золото і срібло на змаганнях у Барселоні завоювали українські синхроністки

Жіноча збірна України з боротьби тріумфально завершила Чемпіонат Європи – подробиці

Український гімнаст завоював "срібло" чемпіонату Європи

Чемпіонат Європи з боротьби: українки виграли три золоті медалі

ЧЄ з художньої гімнастики "Київ-2020": у столиці відбулася урочиста церемонія з нагоди старту продажів квитків