Біатлон, Чемпіонат Європи
Біатлон, Чемпіонат Європи фото РБК-Україна

На Чемпіонаті Європи збірна України з біатлону здобула першість у змішаній естафеті

Збірна України завоювала золото в змішаній естафеті на Чемпіонаті Європи з біатлону в Раубічах, Білорусь. Про це повідомляється в Twitter змагань.

Синьо-жовту команду представляли Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний.

Другою фінішну лінію перетнула команда Росії. Бронзову нагороду здобули біатлоністи з Норвегії.

Таким чином, на Чемпіонаті Європи Україна завоювала вже чотири медалі.

Як повідомляв 5.UA, 23 лютого жіноча збірна України з біатлону посіла третє місце на Чемпіонаті світу в Італії

Нагадаємо, чемпіоном Європи з греко-римської боротьби став українець Семен Новіков. Золото континентальних змагань здобув у ваговій категорії до 87 кг.

Дивіться також фотогалерею:

"Екстремально ранковий" забіг: як Києвом проти ночі бігали любителі спорту – ФОТО

/

Загострення на Донбасі: від ворожих обстрілів загинув український боєць, ще один – поранений
У Чернівцях отримали результати аналізів пацієнтів, у яких підозрювали коронавірус

Привезли 13 нагород: як призери Чемпіонату Європи з джиу-джитсу тренувалися після повернення – репортаж

Кваліфікація на Євро-2020: на останніх секундах Україна оминула поразки у матчі з Сербією

Відбір до "Євро-2020": збірна України залишила позаду збірну Литви – що далі

Трава замість річки: українська команда без човна готується до чемпіонату з морського багатоборства

Українці розгромили росіян і стали чемпіонами Європи з волейболу – відео

Ще одна сенсація: дефлімпійська збірна України виграла Чемпіонат Європи з футболу – подробиці