Українці розгромили росіян і стали чемпіонами Європи з волейболу
Українці розгромили росіян і стали чемпіонами Європи з волейболу Фото paralympic.org.ua

Українці розгромили росіян і стали чемпіонами Європи з волейболу – відео

Чоловіча національна дефлімпійська збірна України з волейболу стала чемпіоном Європи, а жіноча – бронзовим призером

Національна чоловіча дефлімпійська збірна команда з волейболу в принциповому фіналі з рахунком 3:1 розгромила команду Російської Федерації і завоювала золоту нагороду чемпіонату Європи. Про таке повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України у Facebook.

У свою чергу, жіноча команда завоювала бронзову нагороду турніру, вигравши матч за 3-е місце.
Чемпіонат Європи з волейболу серед спортсменів з порушенням слуху проходить з 6 по 16 червня в місті Кальярі, що в Італії.

/
/
/

Як відбувалася гра, а потім церемонія нагородження чемпіонів, дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, збірна України виграла Чемпіонат світу-2019 збірна України U-20 виграла Чемпіонат світу, здолавши у фіналі Південну Корею. Крім того, ще дефлімпійська збірна України виграла Чемпіонат Європи з футболу