Збірна України з футболу (U-20)
Збірна України з футболу (U-20) ФФУ

Вперше в історії: юніорська збірна України з футболу стала чемпіоном світу U-20 – фото, відео

Матч відбувся в польському Лодзі

Збірна України з футболу (U-20) у фінальному матчі Чемпіонату світу перемогла однолітків з Південної Кореї з рахунком (3:1) і вперше в історії стала тріумфатором цього мундіалю.

Слід зазначити, що корейці з перших хвилин поєдинку почали пресингувати ворота збірної України. В одному з епізодів українець збив футболіста збірної Кореї у штрафному майданчику, шо призвело до пенальті у ворота Андрія Луніна, яке на 5-й хвилині реалізував Лі Канг Ін.

Проте українці відігралися вже на 34-й хвилині, забив Владислав Супряга.

У другому таймі збірна України взяла ініціативу на себе і двічі засумтили корейського голкіпера. Відзначився все той же Супряга. Він отримав пас на хід у штрафний майданчик, після чого чітко пробив у дальній кут воріт.

Остаточно вбив інтригу в матчі Георгій Цітаішвілі. До цього футболіст не мав забитих голів на турнірі. Але за хвилину до кінця матчу він підхопив м'яч на своїй половині, після чого пройшов вперед. Обігравши декілька суперників, гравець точно пробив у дальній кут воріт і забив 3-й гол.

Україна – Корея – 3:1

Голи: Супряга (34, 53), Цітаішвілі (89) – Лі Канг Ін (5, з пенальті).

Україна: Лунін, Бескоровайний, Бондар (к), Сафронов, Корнієнко, Конопля, Дришлюк, Хахльов (Чех, 56), Булеца (Кащук, 88), Супряга (Сікан, 63), Цітаішвілі.

Запасні: Кучерук, Різник, Веремієнко, Мусолітін, Устименко, Снурніцин.

Тренер: Олександр Петраков.

Корея: Лі Гван Йон, Хван Те Хьон (к), Лі Джі Соль, Кім Хьон У, Лі Дже Ік, Чхве Чун (Лі Гю Хьок, 80), Кім Се Юн (Ум Вон Сан, 46), Кім Чжун Мін, Чхо Йон Ук (Чон Се Джин, 63), Лі Канг Ін, О Се Хон.

Запасні: Пак Джі Мін, Чхве Мін Су, Ко Дже Хьон, Пак Те Чун, Чон Хо Джин, Кім Чу Сон, Лі Сан Чун.

Тренер: Чон Чин Йон.

Арбітр: Ісмаїл Ельфатх (США).

Попереджені: Конопля (86) – Кім Хьон У (33), Лі Дже Ік (56), О Се Хон (78).

Матч відбувся в польському Лодзі.

Як повідомляв 5.UA, поєдинок у відбірковому турнірі чемпіонату Європи 2020, коли на 35-тисячній "Арені Львів" національна збірна України з футболу приймала команду Люксембурга, завершився перемогою господарів із рахунком 1:0

"Матч із Люксембургом, як і передбачав Андрій Шевченко, склався для синьо-жовтих важко. Але головне завдання вони виконали, здобувши третю перемогу у відбірному турнірі поспіль і другу за три дні", – зазначили на сайті ФФУ.

ЦВК зареєструвала ще 98 кандидатів у нардепи – Онищенку відмовила
    Перша меса після пожежі пройшла у Нотр-Дам де Парі – як це було

Молодіжна збірна України з футболу тріумфально перемогла Італію та вийшла до фіналу Чемпіонату світу – як це було

Перемога "Ліверпуля" вивела клуб на третє місце за числом тріумфів у Лізі чемпіонів

Шевченко вперше викликав у збірну на матч відбору до Євро-2020 голкіпера "Олександрії" Паньківа