Українська 'молодіжка' з футболу у меншості обіграла Італію
Українська 'молодіжка' з футболу у меншості обіграла Італію sport.ua

Молодіжна збірна України з футболу тріумфально перемогла Італію та вийшла до фіналу Чемпіонату світу – як це було

Фінал відбудеться 15 червня в Лодзі

Юнацька збірна України з футболу, гравцям якої до 20 років, стала першим фіналістом чемпіонату світу-2019, який проходить в Польщі. Про таке повідомляє "Укрінформ".

У 1/2 фіналу юнацька збірна України в Гдині з рахунком 1:0 обіграла команду Італії і вперше у своїй історії зіграє у вирішальному поєдинку світової першості U20.

Українська збірна відкрила рахунок у середині другого тайму - на 65-й хвилині захисник донецького "Шахтаря" Юхим Конопля знайшов у штрафному майданчику відкритого партнера по команді хавбека київського "Динамо" Сергія Булецу, який відправив м'яч у правий кут воріт італійців.

У додані до основного часу гри хвилини рефері за допомогою системи VAR не зарахував гол у ворота Андрія Луніна через порушення правил з боку італійського гравця.

Українці догравали поєдинок у меншості, бо на 79-й хвилині за другу жовту картку бразильський арбітр вилучив з поля динамівського захисника Дениса Попова, який не зіграє у наступному матчі.

У фіналі 15 червня в Лодзі збірна України зустрінеться з переможцем іншого півфіналу, в якому в Любліні зійдуться футболісти Еквадору і Республіки Корея.

Додамо, що на груповій стадії нинішнього чемпіонату українці перемогли своїх однолітків із США (2:1), Нігерії (1:1) і Катару (1:0), Панами (4:1) та Колумбії (1:0).

Як повідомляв 5.UA, тренер Андрій Шевченко вперше викликав у збірну на матч відбору до Євро-2020 голкіпера "Олександрії" Паньківа.

Дивіться також фотоаглерею за темою:

Солодке й витончене мистецтво: як на кавунах викарбовують портрети футболістів – ФОТО

Денісова у Москві зустрілася з Москальковою: про що говорили та про що домовилися
    Доба в ООС: ворог значно збільшив кількість обстрілів, троє українських захисників поранені