Жіноча збірна з біатлону
Жіноча збірна з біатлону 5 канал

Жіноча збірна України з біатлону посіла третє місце на чемпіонаті світу в Італії

Загалом у гонці взяли участь 24 команди

Жіноча збірна України з біатлону прийшла на фініш третьою в естафеті 4х6 км чемпіонату світу Антгольці-Антерсельві (Італія). Про це повідомляє Укрінформ.

За нашу команду виступали Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Віта Семеренко та Олена Підгрушна.

Перемогла команда Норвегії (Сюнневе Солемдаль, Інгрід-Ланнмарк Тандреволл, Тіріль Екгоф і Марте Ольсбю Ройселанд). Скандинавки фінішували з часом  1 година 7 хвилин 5,7 секунди, припустилися 9 промахів на вогневих рубежах і мали 1 штрафне коло.

Другою була команда Німеччини (+10,7; 9 промахів).Українська збірна мала 18,4 секунди відставання та 8 промахів.

Загалом у гонці взяли участь 24 команди.

Як повідомляв 5.UA, у короткій індивідуальній гонці на Кубку IBU з біатлону в австрійському Обертілліасі українка Анастасія Меркушина посіла друге місце в короткій індивідуальній гонці на Кубку IBU.

Євробачення 2020: стало відомо, хто поїде від України
    Зона ООС: гатили міномети, один військовий поранений через підрив на вибухівці