Дмитро Підручний

Українець Дмитро Підручний виграв "золото" на чемпіонаті світу з біатлону у гонці переслідування: чому перемога історична

Чемпіонат світу з біатлону завершиться 17 березня

27-річний український біатлоніст Дмитро Підручний сьогодні став чемпіоном світу у гонці переслідування на 12,5 км на чемпіонаті світу у шведському Естерсунді. Про таке повідомляє "Укрінформ".

Підручний на 8,3 секунди обіграв лідера загального заліку Кубка світу норвежця Йоганнеса Бьо, якому дісталося "срібло", та на 17,7 секунди – володаря "бронзи" француза Кантена Фійона Має.

Руслан Ткаленко посів 38-ме місце.

Дмитро Підручний виграв історичне "золото". Представник Тернополя першим серед українських біатлоністів піднявся на п'єдестал чоловічої гонки чемпіонату світу.гонк

Чемпіонат світу з біатлону завершиться 17 березня.

Як повідомляв 5.UA, фехтувальниця Ольга Харлан виграла "срібло" на етапі Кубка світу в Афінах.

Для людей "із мріями": історія про те, як жителька Чигирина перетворила власну квартиру на хаб для молоді
    Нове життя старих дверей: активісти започаткували ініціативу "Франківськ, який треба берегти"