Сергій Семенов
Сергій Семенов biathlon.com.ua

Український біатлоніст виграв "золото" на етапі Кубка IBU в Австрії

Семенов у гонці обійшов спортсмена з Німеччини

Біатлоніст Сергій Семенов з Чернігова виграв у середу коротку індивідуальну гонку третього етапу Кубка IBU (Міжнародного союзу біатлоністів), що триває в австрійському місті Обертілліах. Українець показав результат 40 хвилин 36,9 секунди, припустившись 1 промаху, повідомляє "Укрінформ".

Друге місце здобув Лукас Фрацшер з Німеччини, який програв Семенову 50,7 секунди, третє – Ларс-Гельге Біркеланд з результатом 1 хвилина 00,8 секунди.

Інші українці виступили так: Андрій Доценко – 13-те місце, Богдан Цимбал – 21-ше, Віталій Труш – 57-ме, Тарас Лесюк – 64-те.

Як повідомляв 5.UA, у серпні 2019 року українка Валентина Семеренко виграла золото літнього Чемпіонату світу з біатлону в Білорусі.

Соратник Джуліані отримав 1 млн доларів від українського олігарха – прокурори США