Юлія Ткач
Юлія Ткач НОК

Українська борчиня стала триразовою чемпіонкою Європи

Сьогодні, 14 лютого, Юлія Ткач здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з боротьби в Римі

Українська спортсменка Юлія Ткач стала триразовою чемпіонкою Європи з боротьби. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні, 14 лютого, в Римі українка здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з боротьби в Римі. Ткач перемогла росіянку Інну Тражукову з рахунком 2:1. Українка стала найкращою у ваговій категорії до 62 кілограмів.

До цього українська спортсменка перемогла представницю Білорусі Вероніку Іванову та колишню українку Тетяну Омельченко, яка зараз виступає за Азербайджан.

Нагадаємо, чемпіоном Європи з греко-римської боротьби став українець Семен Новіков. Золото континентальних змагань здобув у ваговій категорії до 87 кг.

Обшуки у міграційній службі Чернівецької області – ДБР викрило схему хабарництва на паспортах
    Кров Тимошенко в Раді – в апараті ВР розказали, скільки коштував пошкоджений мікрофон Разумкова

Чемпіон Європи: українець Семен Новіков здобув золото на змаганнях із греко-римської боротьби

Українці розгромили росіян і стали чемпіонами Європи з волейболу – відео

Ще одна сенсація: дефлімпійська збірна України виграла Чемпіонат Європи з футболу – подробиці

Золото і срібло на змаганнях у Барселоні завоювали українські синхроністки

Україна прийматиме Чемпіонат Європи з художньої гімнастики у 2020 році

Жіноча збірна України з боротьби тріумфально завершила Чемпіонат Європи – подробиці