Українська борчиня
Українська борчиня Twitter

Жіноча збірна України з боротьби тріумфально завершила Чемпіонат Європи – подробиці

Українки виграли чотири золоті та дві срібні медалі

Перше місце із результатом у 168 пунктів посіла жіноча збірна України з боротьби на Чемпіонаті Європи в румунському Бухаресті. Про таке повідомили на сторінці UWW у Twitter.

Слід зазначити, що на другому місці опинилася національна команда Болгарії, яка відстала від України на 56 балів.

На третій позиції – Туреччина, в якої 98 пунктів.

Слід зазначити, що збірна України виграла чотири золоті та дві срібні медалі.

Твіт UWW
Твіт UWW Twitter

Як повідомляв 5.UA, українки Оксана Лівач, Ірина Гусяк та Алла Черкасова завоювали золоті медалі на Чемпіонаті Європи з боротьби в Бухаресті.

Четверту нагороду вищої проби здобула Аліна Бережна в змаганнях до 72 кілограм, перемігши представницю Німеччини Анну Кармен.

Срібні медалі в скарбничку української національної команди додали Лілія Горішна (до 53 кг) і Тетяна Кіт (до 57 кг).

У Криму російські силовики прийшли з обшуками в мечеть та будинок імама
"Альянс зайшов аж надто далеко": Росія припинила військове і цивільне співробітництво з НАТО

Чемпіонат Європи з боротьби: українки виграли три золоті медалі

Перемогли росіянок: українські шпажистки вийшли до півфіналу чемпіонату Європи

Друге командне місце: збірна України з самбо завоювала 19 медалей на чемпіонаті Європи