sport.ua

Чемпіонат Європи з легкої атлетики: українець виборов золото

Закальніцкій пройшов дистанцію за 3 години 46 хвилин і 32 секунди

На Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходив у Берліні, 23-річний українець Мар’ян Закальніцкій виборов золото. Він став першим у спортивній ходьбі на 50 кілометрів. Про це повідомляє "Ліга.Новини".

Зазначається, що український спортсмен на 30-му кілометрі зробив ривок, завдяки чому вийшов у лідери. Закальніцкій пройшов дистанцію за 3 години 46 хвилин і 32 секунди.

Як повідомляв 5.UA, в Голландії завершився паралімпійський Чемпіонат Європи з футболу, який проходив з 25 липня до 5 серпня. І українські футболісти з наслідками дитячого церебрального паралічу посіли на ньому друге місце. Українські футболісти здобули друге місце у групі В, де грали проти команд Росії, Англії, Іспанії та Фінляндії. Вітчизняна команда розгромила Ірландію, але у вирішальному поєдинку трохи поступилася Росії. Бронзова медаль відійшла ірландцям, які у поєдинку за третє місце здолали господарів турніру — голландців.

ГПУ: Справа стосовно Костенка, про незаконне зберігання зброї, буде поновлена
    Анемія і проблеми з серцем: адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця

Чемпіонат Європи із синхронного плавання: українка виборола "срібло"

Українські веслувальники здобули 5 медалей на Чемпіонаті світу у Болгарії

За крок до першості: паралімпійська збірна з футболу стала віце-чемпіоном Європи

Стрільба з лука: українські спортсмени встановили світовий рекорд