Українська збірна веслувальників у Болгарії

Українські веслувальники здобули 5 медалей на Чемпіонаті світу у Болгарії

Українці завоювали п'ять нагород на Чемпіонаті світу серед молоді та юніорів (U-23) у болгарському місті Пловдив

На змагання у Болгарії байдарочник Олег Кухарик на 500-метровій дистанції з результатом 1 хвилина 36,078 секунди приніс Україні золоту медаль. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на прес-службу Федерації каное України.

Окрім того, у складі каное-четвірки на дистанції 500 м завоювали срібні медалі чемпіони Європи Дмитро Озимок, Олександр Яцюк, Павло Семенюк та Ілля Шаргородський з Южного.

Бронзова медаль дісталася Дмитру Даниленку, Дмитру Костишену, Денису Лахманову та Олегу Кухарику у складі байдарки-четвірки. На чемпіонаті Європи вони також здобули "бронзу".

Всього українська збірна одержала п'ять нагород. Раніше володарями бронзової медалі були каноїст Павло Алтухов на 1000 м, а також Людмила Лузан та Анастасія Четверікова на каное-двійці у 200 м.

/
/

Нагадаємо, раніше збірна України із самбо завоювала 19 медалей на Чемпіонаті Європи.

Також можна переглянути фотогалерею за темою:

Крізь холод та спеку: в Києві ветерани-армійці зійшлися в спортивному протистоянні Legion Run

Втік з місця події: у Київській області водій на смерть збив велосипедиста
У Нацполіції замислилися про необхідність створення відкритого реєстру педофілів

Європейські університетські ігри: українські студенти завоювали 10 медалей

Разом навіть на матчі з поло: Меган Маркл підтримала принца Гаррі на спортивному турнірі – ФОТО