Друге командне місце: збірна України з самбо завоювала 19 медалей на чемпіонаті Європи

Старший тренер Сергій Грабовський отримав цінний трофей, на честь цього пролунав Гімн України, який – так сталося символічно – закрив змагання

В Афінах завершився чемпіонат Європи з самбо. Українці здобули сім нагород – одну золоту, по три срібних і бронзових. Таким чином, українська команда везе додому 19 медалей – 7 золотих, 6 срібних і 6 бронзових. Це – другий результат і за якістю, і за кількістю здобутих нагород. Про це повідомляє "УНІАН".

Старший тренер Сергій Грабовський отримав цінний трофей. На честь цього пролунав Гімн України, який – так сталося символічно – закрив змагання.

"Ми довели, що монополію росіян можна порушувати. Як це зробила жіноча збірна, перемігши на чемпіонаті Європи 2015 року, а тепер – наша команда з бойового розділу. Та й за загальною кількістю нагород ми істотно скоротили відрив. Ми й надалі докладемо всіх зусиль, щоб тримати цей високий темп прогресу. Тим більше – нас підтримує Міністерство молоді й спорту України. Команда забезпечена регулярними зборами й участю в престижних міжнародних турнірах, не тільки чемпіонатах світу й Європи. І ось бачимо результат", – резюмував головний тренер збірної Михайло Руденко.

Як повідомляв 5.UA, на зимовій Паралімпіаді в корейському Пхьончхані українські спортсмени здобули три медалі.

Вдалий рейд: у штабі ООС розповіли, як військові прорвалися в тил противника
    Здоров'я погіршилося: український політв'язень Коломієць вийшов із ШІЗО

"Жодної гривні": Мінспорту не оплачуватиме поїздки українських спортсменів до Росії

Кличко: Повернуся в бокс за однієї умови

Черлідинг для тих, кому за 50: у Харкові тренуються поважні "Nice Ladies"

Тріумф Світоліної на турнірі у Римі: українка перемогла першу ракетку світу - ФОТО

Світоліна на турнірі в Італії розгромила першу ракетку світу

У Черкасах на футбольному матчі сталася масова бійка – поліція затримала 26 учасників