Черлідинг за 50

Черлідинг для тих, кому за 50: у Харкові тренуються поважні "Nice Ladies"

Нещодавно їх визнали найстаршою командою з черлідингу в Україні та внесли до Книги рекордів України

"Черлідинг" для тих кому за 50: у Харкові тренується найстарша команда танцювально-спортивної групи з цього гімнастично-акробатичного виду спорту.

За два роки колектив "Nice Ladies" встигли отримати нагороди в Європі та стали піонерами руху вікового черлідингу в Україні. Нещодавно їх визнали найстаршою командою з черлідингу в Україні та внесли до Книги рекордів України. Нині жінки готуються до змагань у Нідерландах.

Звання майстра спорту з художньої гімнастики Валентина Онищенко отримала ще у 16 років. Після завершення спортивної кар'єри стала капітаном команди з черлідингу.

Черлідинг зародився у США з виступів танцювальних груп підтримки у перервах футбольних та баскетбольних матчів. Нині це один із різновидів гімнастично-акробатичних видів спорту.

Черлідинг за 50

Саме в черлідингу 71-річна жінка здобула бронзу два роки тому на чемпіонаті Європи.

"Це був дует з Анною Качан. Саме там ми вперше представили наше місто Харків та Україну. Це віковий дует. Уперше за всю історію черлідингу, яка була в Харкові", – каже капітан команди"Nice Ladies" Валентина Онищенко.

Черлідинг за 50

Команду з черлідингу пані Валентина зібрала два роки тому. Наймолодшій учасниці – 41. Попри різний вік та спортивну підготовку, всі тренуються на рівних.

Тренує спортсменок 25-річна Вікторія Варениця.

"Вони зі мною сперечалися раніше. Зараз у нас вже відпрацьована технологія, як ми працюємо. Якщо їм щось не подобається, вони завжди кажуть, ми радимося", – каже тренер команди Вікторія Варениця.

Черлідинг за 50

Нині команда готує нову програму до чергового чемпіонату Європи, який відбудеться у червні в Нідерландах. Та чи зможуть поїхати у повному складі, поки що невідомо. Шукають спонсора, який допоможе оплатити подорож та участь.

"NiceLadies" піонери вікового черлідингу в Україні. За два роки їм почали наслідувати. Лише у Харківській області з'явилися дві команди 50+.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Попередній матеріал
Президент: Якщо хтось хоче відвідувати церкву з центром у Росії – це їхнє право
Наступний матеріал
Вбивство "беркутівців": що відбувалося на суді у справі Бубенчика