5 канал

Неймовірна історія кохання: як прожити 70 років разом та в чому секрет сімейного щастя

Неймовірно довга історія кохання: вони познайомилися під час Другої світової війни і відтоді завжди разом

70 років подружнього життя відзначили ветеран Петро Павлович та його дружина Ольга Андріївна. У шлюбі виростили двох дітей та трьох онуків. Нині подружжя повне сил та енергії. Щоранку займаються спортом, полюблять кататися на велосипедах і рибалити, та мріють дожити до 100 років. Про неймовірну історію кохання – далі у сюжеті.

Як і сім десятків років тому подружжя Саляв, за традицією, танцює перший весільний танець. А потім стають на вишитий рушник.

5 канал

Разом вони майже все життя, утім, і досі не ймуть віри, що прожили у шлюбі настільки довго. Про війну, яка звела їхні долі, подружжя розповідає неохоче. Надто важко згадувати увесь пережитий біль.

У перші дні Другої світової загинув батько Ольги Андріївни. На той час дівчині було всього 10 років. Під час наступу нацистських військ Ольга загубила вагітну матір та молодшого брата. Майже чотири роки вона прожила у польській родині.

Петро Павлович почав захищати Батьківщину у 18 років. Свого часу визволяв Білорусь та Литву. На його грудях кілька десятків медалей за хоробрість та відвагу. Вже на службі у прикордонній заставі зустрів молоду дівчину Олю. Пригадує, як закохався у майбутню дружину з першого погляду.

5 канал

"Дивлюся: дівчина молода, красива. Волосся хвилясте. Дуже мені тоді сподобалась", - пригадує Петро.

Побралися закохані у далекому 1948 році у військовому гарнізоні. У шлюбі виростили двох дочок, трьох онуків та п'ятьох правнуків. Нині вони мешкають у білоруському Бресті.

"Діти у мене дуже хороші. Дочка - вчителька, закінчувала університет у Бресті; друга дочка - Університет культури в Києві, а ось онука у мене футболістка з жіночої команди", – тішиться пані Оля.

У свої 92 роки Петро Павлович разом із 88-річною дружиною Ольгою Андріївною щоранку займаються спортом. Влітку їздять на велосипедах та навіть рибалять. Стверджують: за 70 років подружнього життя жодного разу не посварилися. І додають, що секрет сімейного щастя простий - треба лиш поважати та цінувати одне одного.

"Хочу, щоб ми померли в один день, щоб ми не залишалися одне без одного. Це найважливіше", – каже подружжя.

 

Дар'я Цисарук та Олександр Петровський, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Справжня краса віку не знає: українські бабусі та дідусі до моделінгу долучились – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ВР призначила на посаду голови Нацбанку Якова Смолія
Наступний матеріал
У Міноборони Британії відповіли Лаврову: Росія має "піти" і "стулити пельку"
Loading...