5 канал

"Особливі моделі": Івано-Франківськ здивував зворушливою виставкою фото літніх людей

Справжня краса не залежить від віку. Це довели волонтери в Івано-Франківську. Вони представили зворушливі фотопортрети мешканців місцевого геріатричного пансіонату

Усміхнені, стильні і молоді - саме такими герої виставки постають на світлинах, запевняє кореспондент "5 каналу".

Марії Мельник – 71. Жінка каже: із професійним макіяжем та зачіскою позувала перед камерою вперше. "Таких фотографій я не мала ніколи. Десь фотографувалася у місті, в селі, але такої не було ще в мене", – переконує пані Марія.

Ще одна мешканка геріатричного пансіонату – також Марія – на фотографії себе навіть не впізнала. І не приховує: красивою жінка хоче бути завжди.

"Людина старіє. І я вже мало щось звертаю на себе увагу. Треба те купити і те. А тепер такі гроші, що де ви це візьмете? А хотілось би, бо я звикла до цього", – зізнається Марія Мартинюк.

Над проектом протягом півроку працювали волонтери. У пансіонаті чаклували над зовнішністю та іміджем кожної моделі.

"Нам приносило задоволення, це було цікаво, це було для них так незвично! Найбільше, що сподобалося, це коли вони бачили себе в люстерку, і не впізнавали. І це було таке захоплення в їхніх очах! От за цим поглядом варто було багато зусиль зробити, щоб отримати такі емоції", – ділиться враженнями ініціатор проекту Ілона Мурзова.

Нині у геріатричному пансіонаті обласного центру мешкають майже дві сотні пенсіонерів. Чимало з них – самотні та вкрай потребують живого спілкування. Тому волонтерам там завжди раді.

"Основна проблема людей – це самотність. А самотність, коли вона має спілкування, скрашується. І цією виставкою ми хотіли також запросити громадськість міста, молодих людей, середнього віку, дітей, щоб вони приходили до нас. Ми відкриті завжди!" – переконує директор геріатричного пансіонату Лоріна Дерев'янко.

Ольга Рега, Сергій Попович, Івано-Франківськ, "5 канал"

Справжня краса віку не знає: українські бабусі та дідусі до моделінгу долучились – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Завтра готуємося до подібних погодних умов": Як ДСНС бореться з ожеледицею у Києві
Наступний матеріал
Мінгареллі назвав єдиний шлях до врегулювання ситуації на Донбасі
Loading...