5 канал

Замість аптек та поліклінік – ча-ча-ча: Як у Черкасах танцюють ті, "кому за 18" – сюжет

До студії ходять переважно жінки

Замість аптек та поліклінік вони відвідують уроки танців. У Черкасах діє клуб танцю "кому за 18". І організував його 77-річний Олександр Ковальчук. Деяким його ученицям – за вісімдесят. У репертуарі – фокстрот, квікстеп, самба, румба та навіть чачача. 

Вони забороняють називати себе пенсіонерками та називати їхній вік. Вони – дорослі танцівниці-любительки. І їх тут – понад півсотні. Ось цей 77-річний чоловік і організував клуб танцю. Олександр Ковальчук – професійний танцівник. На паркет вирішив повернутися у 70. Вже у ролі хореографа.

Хореограф Олександр Ковальчук говорить: "Танець – це не просто рухи, а гармонія рухів, краса рухів. Починаючи з подйомкіка, коліно, корпус, спинка, головка, шийка, і так поступово, тоисть ми не просто розважались, шоу робимо, а танцетерапія займаємося".

До студії ходять переважно жінки. Є і ті кому за 80. Запевняють, коли потрапили до досвідченого хореографа – помолоділи на десятки років. Усе, що вивчили танцівниці, обіцяють продемонструвати на новорічному концерті.

Ярослава Литвин, Олександр Коваленко, "5 канал"

Попередній матеріал
"З козацьким орнаментом": На Донеччині у новозведеній церкві провели перше богослужіння – відео
Наступний матеріал
Важкі обстріли не вщухають: загинули троє бійців АТО
Loading...