Ua-football

Перша поразка за 5 років: Українська збірна поступилась Мальті у товариському матчі

Сьогодні, 6 червня, українці поступились футболістам з Мальти з рахунком 0:1

Українська національна збірна з футболу програла команді Мальти у товариському матчі з рахунком 0:1. Про це повідомляє "Укрінформ".

Як відомо, матч пройшов на полі в австрійському Граці на "Меркур-Арені".

Команда Андрія Шевченка пропустила гол на 14-й хвилині гри. Гол забив Зак Мускат, скориставшись хибою у захисті "синьо-жовтих". Зазначимо, що на поле українці вийшли у такому складі: Пятов – Морозюк, Кучер, Ракицький, Матвієнко – Сидорчук, Степаненко – Ярмоленко, Малиновський, Коваленко – Селезньов.

Утім, під час перерви наставник збірної України зробив одразу 10 замін. З гравців, які виступали у першому таймі, на полі залишився тільки Андрій Пятов. На заміну вийшли Кривцов, Ордець, Шепелєв, Соболь, Бутко, Малишев, Шахов, Коноплянка, Циганков, Бєсєдін.

"Сьогодні ми дали можливість зіграти майже всім хлопцям, яких викликали на цей збір. Моменти ми сьогодні створювали, але, на жаль, їх не реалізували. Так, стовідсоткових можливостей у нас сьогодні було не дуже багато, але ми володіли повною перевагою. Ну а збірна Мальти забила м'яч, використавши стандартне положення і нашу помилку", – прокоментував тренер національної збірної Андрій Шевченко, передає УНІАН

"Що ж, це буде для нас хорошим уроком. Ті, хто не прокинувся, повинні швидше прокинутися, адже на нас чекає важка гра з Фінляндією, і ми повинні бути готові до неї, але не так, як сьогодні", – додав Шевченко.

Як відомо, протягом останніх п'яти років збірна України жодного разу не програвала у товариських матчах. Востаннє футболісти поступилися під час товариського матчу з Туреччиною влітку 2012 року.

Зауважимо, що українські футболісти саме готуються до відбіркового матчу чемпіонату світу-2018 зі збірною Фінляндії. Він відбудеться 11 червня у Тампере. Поки турнірна таблиця має такий вигляд: Хорватія – 13 очок, Ісландія – 10, Україна – 8, Туреччина – 8, Фінляндія – 1, Косово – 1.

САП скерувала до суду справу щодо розкрадання понад 300 млн "кіотських коштів"