Телебачення
Телебачення фото Телекритика

Порошенко підписав закон про мовні квоти на українському ТБ

  23 травня відповідний закон ухвалила ВР

  У вівторок, 6 червня, Президент України Петро Порошенко підписав Закон України про введення квот на україномовний контент на телеканалах. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Як стало відомо, Президент подякував представникам ЗМІ за пропозиції про введення квот і повернення української мови в українські медіа.

  "Тут пальму першості готовий віддати вам. Це ваша ініціатива і пропозиції, які я тільки підтримав. Народні депутати спрацювали блискуче і я мав велике задоволення і велику честь підписати закон", – зазначив Порошенко.

  "Ніхто не проти, щоб з екранів звучали інші мови, але неприпустимо, щоб частка української мови на будь-якому українському каналі становила 15, 20, 25%. Слава Богу, нам вдалося захистити її", – додав Президент.

  Нагадаємо, 23 травня Верховна Рада ухвалила закон про мовні квоти на українському ТБ. Ним передбачено, що україномовний контент в ефірі загальнонаціональних каналів має становити 75% тривалості передач протягом доби, а в ефірі регіональних телеканалів – 60% часу. 

  Зазначимо також, що раніше набув чинності закон про квоти в українському радіоефірі.

  Попередній матеріал
  Перша поразка за 5 років: Українська збірна поступилась Мальті у товариському матчі
  Наступний матеріал
  Із молотком і криком "Це вам за Сирію": подробиці нападу на поліцейських біля собору Нотр-Дам у Парижі
  Loading...