Нацрада
Нацрада vgolos.com.ua

Лише "Інтер" й "Україна" не дотримуються українських квот в телеефірі – нардеп

Телеканал "Україна" офіційно заявив про те, що вони не бачать проблем у законі про квоти

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко.

"Нацтелерадіо перед ухваленням закону провело моніторинг і розглядало, як будуть існувати канали і які у них будуть проблеми. Є лише два загальнонаціональні канали, які не виконують квоту української мови 75%. Це телеканал "Інтер" і "Україна", – сказав нардеп.

Він розповів: "Телеканал "Україна" належить Ринату Ахметову. Сьогодні є офіційна заява каналу про те, що вони не бачать проблему в цьому законі. Вони сказали, що вони збираються всі серіали, які вони зараз запускають, вони запускають українською мовою. Ніяких проблем і ущемлення свого глядача вони не бачать. Єдиний канал, який виступає сьогодні категорично проти – це канал "Інтер", який належить Фірташу і Льовочкіну, які проводять "безсмертні полки" та іншу проросійську агітацію".

Тому, за словами Денисенка, зараз усі ці крики, це крики невеликої частинки політикуму, яка "хоче подальшої русифікації і наступу Росії та України".

Дивіться повне відео програми "Час. Підсумки дня":

Попередній матеріал
Очільник Мін'юсту прокоментував останні "проросійські" рішення Інтерполу
Наступний матеріал
Натхненника "ХНР" заґратували строком на 6 років
Loading...

Костинський: Скоро Донбас зможе слухати українське радіо

Президент заздалегідь заявив, що підпише закон про мовні квоти: Українській мові на українському ТБ – бути!

Вітчизняні митці закликають депутатів ухвалити закон про мовні квоти на ТБ