Тарас Радь
National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee / Facebook

Пхьончхан-2018: Україна здобула ще три медалі, є і "золото"

Наразі паралімпійська збірна України має в активі 12 нагород

На Зимовій Паралімпіаді в корейському Пхьончхані українські спортсмени здобули ще три медалі.

Так, "золото" для України виборов 18-річний тернополянин Тарас Радь – наймолодший член нашої збірної переміг у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Ігор Рептюх також у біатлоні виграв срібну медаль і, таким чином, зібрав вже повний комплект нагород. Напередодні він переміг у лижній гонці стоячи вільним стилем на 20 кілометрів, та став третім у біатлонних перегонах на 7,5 км.

У змаганнях з жіночого біатлону українка Людмила Ляшенко здобула бронзову медаль – і таких в неї вже три. Раніше вона займали трете місце у дистанції 15 кілометрів стоячи, а також ставала бронзовою призеркою в біатлоні на 6 кілометрів.

Наразі збірна України має в активі 12 нагород: чотири золоті, три срібні та п'ять бронзових медалей. Відтак у загальнокомандному заліку Україна посідає третє місце.

Україна оштрафувала російські авіакомпанії на 5,4 млрд грн

"Не можу в це повірити!": Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко прокоментував свою перемогу

Перше українське "золото": Олександр Абраменко став чемпіоном Олімпіади-2018 з фрістайлу

У Кореї розпочалась Зимова Паралімпіада: що чекає на українських спортсменів

1/8 фіналу Ліги Європи: українське "Динамо" зіграло внічию з італійським "Лаціо"

Українська тенісистка Леся Цуренко перемогла у фіналі турніру в Акапулько

"Досі не вірить у перемогу": чемпіон Олімпіади-2018, фристайліст Абраменко повернувся до України