Facebook / НОК України та олімпійська команда

"Не можу в це повірити!": Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко прокоментував свою перемогу

Спортсмен відзначив, що його фінальний стрибок був найкращим у сезоні

Новоспечений олімпійський чемпіон Пхьончхана, український фристайліст Олександр Абраменко після свого тріумфу у неділю не стримував емоцій. У коментарі спортсмен зауважив, що для нього дуже почесно стати став першим українцем, який здобув олімпійську медаль у фристайлі, передає прес-служба НОК України.

"Я неймовірно щасливий! Важко передати свої емоції та відчуття! Безмежно радий бути першим українцем, який здобув олімпійську медаль у фристайлі. Не можу в це повірити. Здається, це якась казка, це просто сон!", - зазначив чемпіон.

Абраменко додав, що у фіналі до останньої секунди була дуже напружена боротьба.

"Нервовими були й хвилини очікування останнього стрибка. Відзначу, що мій фінальний стрибок був найкращим у сезоні. Піти на його виконання - це був великий ризик, але я впорався і, думаю, виправдав не тільки свої очікування, а й всієї України", - сказав Олександр.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українець Олександр Абраменко виборов медаль у фрістайлі на Зимовій Олімпіаді в Пхьончхані. Це, до речі, перше золото в чоловічому фрістайлі за всю історію України. Він обійшов спортсмена з Китаю, в якого срібло, і російського атлета під нейтральним прапором, що виборов бронзу.

У загально-командному заліку українська збірна тепер 17-та. Очолює рейтинг збірна Норвегії, німці - другі.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Луценко: У справах Майдану ухвалили 43 обвинувальні вироки
Події та герої Революції Гідності: у Києві відкрили велику експозицію

Перше українське "золото": Олександр Абраменко став чемпіоном Олімпіади-2018 з фрістайлу

Зимова Олімпіада у Пхьончхані: зафіксовано перший позитивний тест на допінг

Зимові Олімпійські ігри-2018: Які спортсмени представлять Україну в Пхьончхан – інфографіка

Допізна дивився серіал: 17-річний американський сноубордист ледь не проспав свою перемогу на Олімпіаді-2018

Змагання-реабілітація: ветерани АТО влаштували турнір з пауерліфтингу в Запоріжжі