CCTV News

Олімпіада-2018: український спортсмен випав із саней, але зміг закінчити гонку

За підсумками першого заїзду Андрій Мандзій фінішував 40-м, у другому заїзді український спортсмен став 25-м

На Олімпіаді-2018 український спортсмен-саночник Андрій Мандзій здивував публіку в одному з перших заїздів. Екстремальне відео інциденту опублікували CBC Olympics у своєму Twitter.

Під час свого першого заїзду на цих змаганнях 29-річний Мандзій випав із саней, але зміг повернутися в снаряд і закінчити гонку. За підсумками першого заїзду він фінішував на 40-му місці. У другому заїзді український спортсмен став 25-м.

via GIPHY

Як повідомляв 5.UA, в ефірі "5 каналу" спортивний журналіст Валентин Щербачов спрогнозував, в яких видах спорту українці можуть вибороти найбільше медалей. З його слів, принаймні у трьох видах спорту українці можуть зайняти призові місця.