sport.ua

Чемпіонат світу із синхронного плавання: українки здобули сім срібних медалей

Збірна з України посіла друге місце

Юніорська збірна України із синхронного плавання, на Чемпіонаті світу (U-18) в Будапешті, зайняла друге місце в підсумковому медальному заліку. Українська команда виборола сім срібних медалей. Про це повідомляє "УНІАН".

Зазначається, що перше місце зайняла Росія (дев'ять золотих медалей), а на третьому місці розташувався Китай (два срібла та дві бронзи). Спортсменки з України виступали в семи дисциплінах і завоювали срібні медалі.

Як повідомляв 5.UA, в ніч на суботу, 22 липня, український боксер Олександр Усик виборов перемогу у двобої з російським спортсменом Муратом Гассієвим. Після цієї перемоги Усик став абсолютним чемпіоном світу і завоював пояси WBC, WBO, WBA, IBF, TheRing, трофей Мохаммеда Алі та 10 млн доларів призових.

Омелян розповів, чого чекати перевізникам-нелегалам
    Не тільки дизентерія: Денісова повідомила, які ще інфекції виявили в таборі "Орлятко"

Підводне плавання: українці збирають "медальний врожай" на чемпіонаті світу

Найшвидше переплисти Дніпро: як плавці з України та Німеччини долали 10-км дистанцію

Масштабний заплив у Києві: як у столиці відзначають День Дніпра

Як поставити "шах і мат" за два ходи: цікаві факти до Всесвітнього дня шахів

"БлогПост": скільки ще московсько-пропагандистський Патріархат впливатиме на українських прихожан