Twitter / French Team

Французи обіграли хорватів і стали дворазовими чемпіонами світу

Матч закінчився з рахунком 4:2

Збірна Франції перемогла у Чемпіонат світу-2018 з футболу. У фінальному поєдинку в Москві французи обіграли сенсаційного фіналіста мундіалю - збірну Хорватії. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Хорватська збірна, попри статус аутсайдера у фіналі чемпіонату світу, активно почала матч. Однак чи не перша серйозна атака французів принесла успіх "Триколірним". При цьому "Картаті" самі допомогли Франції відкрити рахунок: на 18-й хвилині Грізманн подав зі штрафного, а Манджукіч зрізав м'яч у власні ворота. Як виявилося, це став дебютний автогол в історії фіналів мундіалів. За 10 хвилин хорватам вдалося зробити нічию: Перішич знову-таки після розіграшу "стандарту" увігнав м'яч у дальній кут.

На 38-й хвилині стався суперечливий епізод: м'яч знайшов руку Перішича у штрафному майданчику хорватів, і арбітр після перегляду відеоповтору наважився призначити пенальті. І Грізманн технічно знову вивів Францію вперед - 2:1.

На початку другого тайму більш свіжі французькі футболісти пішли в атаку і забили ще два голи: Погба зробив рахунок 3:1, а потім Мбаппе підтвердив статус майбутньої суперзірки, забивши красивим ударом метрів з 23-х.

Хорватії ж, програючи 1:4, забила гол престижу - Манджукіч запресингував голкіпера французів Льоріса, який припустився грубої помилку. 4:2 - перемога Франції.

Це один з найбільш результативних фіналів в історії чемпіонатів світу. Французи стали дворазовими чемпіонами планети. Вперше Кубок світу команда виграла рівно 20 років тому, на домашньому турнірі. У фіналі ЧС-1998 французи на чолі з Зінедіном Зіданом розгромили в Парижі Бразилію - 3:0.