Фото Sergei Bobylev

"Звільнити всіх політв'язнів": учасники Pussy Riot вибігли на поле під час фіналу ЧС-2018 у Росії

Своєю акцією активісти вимагають звільнити всіх політичних в'язнів, не садити за лайки у соцмережах, припинити незаконні арешти на мітингах та не тримати людей "просто так в СІЗО"

Під час фінального матчу чемпіонату світу з футболу у Мосві четверо учасників групи Pussy Riot вибігли на стадіон з перформансом "Міліціонер вступає в гру". В акції брали участь три дівчини і один чоловік. Про це повідомляється на сторінці у групі в Facebook.

Як пояснил Pussy Riot, свою акцію Pussy Riot приурочили до 11-річчя смерті російського поета Дмитра Пирогова, який "створив у російській культурі образ міліціонера, носія небесної державності".

"Небесний міліціонер, за Приговом, перемовляється рацією з самим Богом. Земний же міліціонер фабрикує кримінальні справи. Поки небесний міліціонер ніжно стежить за вболівальниками на Чемпіонаті Світу, земний міліціонер готується розганяти мітинги. Небесний міліціонер лагідно торкається квітки в полі і радіє перемогам збірної Росії, а земний міліціонер байдужий до голодування Олега Сенцова. Небесний міліціонер – височіє як приклад державності, земний міліціонер – робить всім боляче. Небесний міліціонер захищає сон немовляти, земний же міліціонер переслідує політичних в'язнів, садить за репости і лайки. Небесний міліціонер і є організатор прекрасного карнавалу Чемпіонату Світу, земний міліціонер боїться свята. Небесний міліціонер дбайливо стежить за дотриманням правил гри, земний міліціонер вступає в гру, не рахуючись з правилами", – написали активісти у соцмережі. 

Відзначається, що чемпіонат світу з футболу нагадав про "можливості небесного міліціонера у прекрасній Росії майбутнього, але кожен день вступає в гру без правил земний міліціонер і руйнує наш світ".

Фото Sergei Bobylev

Своєю акцією активісти вимагали звільнити всіх політичних в'язнів, не садити за лайки, припинити незаконні арешти на мітингах, допустити політичну конкуренцію в країні, не фабрикувати кримінальні справи і не тримати людей "просто так в СІЗО".

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Криваві" постери до ЧС-2018, за які у Facebook забанили українського художника – ФОТО

'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/

Попередній матеріал
У Туреччині за останні півроку загинули 28 українців – посольство
Наступний матеріал
NYT: британські слідчі вважають, що за отруєнням Скрипалів стоїть ГРУ Росії

ФОТО: У Фінляндії пройшов масовий протест проти зустрічі Трампа з Путіним

Віда: Хочу ще раз висловити подяку українцям за підтримку

"Слава Україні!": у мережі оприлюднили реакцію хорватів на зустріч з українцями

В історії чемпіонату світу збірна Хорватії встановила рекорд

"Євробляхи" під Радою: підсумки протесту власників авто на єврономерах

#WelcomeAndriy: Ярмоленко офіційно перейшов до лондонського "Вест Хему"