Анна Волошина-Єлизавета Яхно
Скріншот із сайту

Чемпіонат Європи із синхронного плавання: українка виборола "срібло"

На рахунку Яхно це вже четверта медаль у Глазго

Українська спортсменка Єлизавета Яхно виграла срібну медаль у технічній програмі солісток із синхронного плавання у Глазго. Відомо, що в столиці Шотландії проходить чемпіонат Європи з водних видів спорту. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що за свій виступ спортсменка отримала 91.35. Проте, чемпіонкою стала росіянка Світлана Колєсніченко, яка набрала 93.48. На рахунку Яхно це вже четверта медаль у Глазго. Учора, 5 серпня, Яхно і Савчук стали чемпіонками Європи в комбінації.

Як повідомляв 5.UA, український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. 1 липня, у фіналі змагань у Римі Андрій показав час 22,27 секунди. Таким чином, він на 0,16 секунди перевершив колишнє світове досягнення, яке з 2009-го року належало іспанцеві Рафаелю Муньосу.

Мін'юст розпочинає інформаційну кампанію "СтопБулінг"
    Одеський авіаційний співпрацюватиме з американською та чеською компаніями – про що домовилися

Стрільба з лука: українські спортсмени встановили світовий рекорд