Facebook / НОК України та олімпійська команда

Україна – чемпіон: біатлоністи виграли "золото" чемпіонату Європи у змішаній естафеті

Українські біатлоністи випередили на 11,7 секунди росіян

Українські біатлоністи вибороли золоті медалі у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи у Ріднау, що в Італії. Юлія Журавок, Ірина Варвинець, Артем Прима та Дмитро Підручний фінішували у неділю першими серед 20 команд, передає телеканал XSPORT.

Український спортсмени випередили на 11,7 секунди росіян та на 33,2 секунди норвежців.

8. Болгарія (0 + 8) +1:50.4

В активі української збірної три нагороди чемпіонату Європи. Раніше золоту медаль у спринті і "срібло" у гонці переслідування виграла Ірина Варвинець.

Наступним стартом у біатлоністів будуть Олімпійські ігри, які пройдуть з 9 по 25 лютого у Пхьончхані, Республіка Корея.

Врятувалися дивом: у Тихому океані після тижня пошуків знайшли 7 людей зі зниклого порома
    "Інтернет, як поле бою": Єврокомісар звинуватив Росію у поширенні дезінформації

Українка Ірина Варвинець виборола "золото" чемпіонату Європи з біатлону у спринті

"Гордість України": чому 20-річна багаторазова чемпіонка Європи живе у занедбаній хаті

Зимова Олімпіада-2018: що чекає на українців у Пхьончхані

"Перемоги будуть з нами": як українську олімпійську збірну проводили до Південної Кореї

"Туніс підкорено": українські дзюдоїсти вибороли 4 медалі на Гран-прі Тунісу-2018

Australian Open: топ-тенісистка Світоліна обіграла 15-річну українку Костюк