Анна Кривонос
Анна Кривонос Трибуна

"Гордість України": чому 20-річна багаторазова чемпіонка Європи живе у занедбаній хаті

Нині Ані – 20 років. Спортсменка самотужки тягне всі фінансові витрати, зокрема і на лікування матері. А нормального помешкання у родини немає уже більше 8 років

20-річна спортсменка Анна Кривонос, член Національної збірної з біатлону, відома у всьому світі біатлоністка мешкає у занедбаній хаті у Глухові на Сумщині. Про це повідомляє місцеве видання "Кур’єр".

У свої двадцять дівчина здобула титул майстер спорту, вона багаторазова чемпіонка України і Європи, але у рідній країні спортсменка не має нормального житла. А все почалося ще 8 років тому, коли Аня залишилася з мамою (колишньою рекордсменкою СРСР з лижних гонок) на вулиці без жодної копійки. Два роки вона жила у підвальному приміщенні, де зі стелі лилася вода, а митися доводилося у знайомих.

Коли мати Ані захворіла, дівчина стала тренуватися більш напружено, аби заробити на власне житло. Міський голова Глухова пообіцяв спортсменці житло за перемогу на Чемпіонаті Європи. Попри травму, дівчина виборола бажану перемогу. Потім багато разів повторила це досягнення, але влада змінилася, а нове керівництво обіцянку так і не виконало.

Спортсменка та її мама чотири рази винаймали житло за цей час. Протягом двох років дівчина привезла зі світових змагань п’ять медалей, але навіть це не забезпечило маму та її доньку-чемпіонку житлом.

Нині Ані – 20 років. Вона з матір'ю живе у пошарпаній хаті - заселилися у розвалений будинок. Спортсменка тягне на собі всі фінансові витрати, зокрема і на лікування матері.

Хата Анни Кривонос
Хата Анни КривоносВидання \"Кур\'єр\"

Хата Анни Кривонос
Хата Анни КривоносВидання \"Кур\'єр\"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Звабливі кралі": ТОП-5 українок, що підкорили світ бального танцю – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У МЗС назвали пріоритети зовнішньої політики України у 2018 році
Наступний матеріал
ЗМІ: Біля берегів США помітили корабель-шпигун із РФ
Loading...