ФВУ

Євро-2019: чоловіча збірна України з волейболу виграла всі матчі кваліфікації

Фінальну частину чемпіонату з 12 по 29 вересня прийматимуть Франція, Бельгія, Голландія та Словенія

В останньому поєдинку відбіркової групи F, який відбувався у місті Шьоненверд, українські волейболісти змусили на тай-брейку капітулювати збірну Швейцарії – 3:2 (25:20, 26:28, 25:21, 15:25, 16:14). Про таке повідомив "Укрінформ".

Таким чином, чоловіча збірна України з волейболу виграла усі шість відбіркових матчів і вперше з 2005 року пробилися до фінальної частини чемпіонату Європи.

Слід зазначити, що в іншому поєдинку квартету команда Македонії взяла гору над збірною Угорщини – 3:0 (25:21, 25:21, 25:21).

Підсумкове турнірне становище:

• Україна – 16 (пуктів);
    • Македонія – 9;
    • Швейцарія – 7;
    • Угорщина – 4.

"Довгих 14 років чоловіча збірна Україна була позбавлена радощів перебування серед учасників чемпіонатів Європи. І ось – нарешті! Ставка нового керівництва ФВУ на запрошення закордонного спеціаліста спрацювала на всі сто. Угісу Крастіньшу вдалося створити по-справжньому монолітний колектив однодумців, котрий починає поступово привчати нас до регулярних перемог над гідними суперниками", – зазначила прес-служба ФВУ на офіційному сайті.

Довідково, Євро-2019 з 12 по 29 вересня прийматимуть Франція, Бельгія, Голландія та Словенія. Вперше континентальна першість пройде у чотирьох країнах за участю 24 національних збірних.