Український гімнаст Петро Пахнюк
Український гімнаст Петро Пахнюк ca.wikipedia.org

Український гімнаст завоював "срібло" чемпіонату Європи

Для українського спортсмена ця медаль є дебютною на міжнародних європейських змаганнях

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики у польському Щецині збірна України завершила з однією медаллю: Петро Пахнюк завоював "срібло" у вправах на паралельних брусах. Про таке повідомив XSport.

Слід зазначити, що Пахнюк отримав оцінку 15,333. Переможцю змагань – росіянину Нікіті Нагорному – він програв 0,133 бала.

Для українського спортсмена ця медаль є дебютною на чемпіонатах Європи: у 2015 та 2018 роках він був шостим у фіналі.

Крім того, інший українець, Олег Верняєв, який ще не повністю відновився після операцій, став восьмим у вправах на паралельних брусах та сьомим – у вправах на коні.

Також у фіналі на окремих снарядах виступав Ігор Радівілов, але він упав на другому опорному стрибку і не зумів завоювати медаль (14,233). У вправах на кільцях Радівілов став восьмим (13,933).

Розчарувався і прямував до Києва: на Херсонщині спіймали поплічника "Гіві"
Розмах крил 117 метрів: у США провели перші льотні випробування найбільшого в світі літака Stratolaunch – відео

Чемпіонат Європи з легкої атлетики: українець виборов золото