Яна Беломоїна

Українка виграла престижну велогонку на Кіпрі

Яна Беломоїна обійшла найближчу суперницю бельгійку Гіту Міхелс більш ніж на три хвилини

Велосипедистка з України Яна Беломоїна завоювала "золото" престижної гонки з маунтенбайку Cyprus Sunshine Cup, яка проходила 3 березня в місті Аматус, Кіпр. Про таке повідомляє XSport.

Слід зазначити, що чемпіонка Європи-2017 з маунтенбайку обійшла найближчу суперницю бельгійку Гіту Міхелс більш ніж на три хвилини й здобула першу перемогу в сезоні й другу в кар'єрі на Кіпрі.

Довідково, в минулому році Яна Беломоїна стала переможницею гонки MTB Alpago Trophy, яка є частиною Internazionali d'Italia Series. Змагання проходили на трасах італійських Альп неподалік від міста Беллуно.

Як повідомляв 5.UA, українські спортсмени вибороли чотири медалі на Чемпіонаті Європи з бразильського джиу-джитсу European Continental PRO. Дві з них золоті, дві – срібні.

Сьогодні близько 3 мільйонів українських дітей живуть у неповних сім'ях – міністр юстиції
    Не стосується приватного життя: Кириленко розповів подробиці нового закону про мову