Українські тенісистки покращили свої позиції у світовому рейтингу

Леся Цуренко опинилася на 23-му місці, залишивши 24-ту позицію

Тенісистки з України Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Марта Костюк покращили свої позиції у світовому ранжирі, повідомляє "НВ".

Таким чином, відповідно до рейтингу жіночої тенісної асоціації (WTA), перша ракетка України покинула сьому сходинку та стала шостою у світі.

Леся Цуренко опинилася на 23-му місці, залишивши 24-ту позицію. 16-річна Костюк піднялася на чотири рядки й стала 191-ю в рейтингу.

Крім того, у топ-200 Даяна Ястремська залишилася на 34-му місці, а Катерина Козлова опустилася зі 126-ї на 125-ту сходинку.

Отже, перші п'ять позиції (зверху вниз) зараз займають: Наомі Осака (Японія), Сімона Халеп (Румунія), Слоун Стівенс (США), Петра Квітова (Чехія) та Кароліна Плішкова (Чехія).

Як повідомляв 5.UA, молода українська тенісистка Даяна Ястремська виграла стартовий матч на турнірі Australian Open.

Поліція встановила особи "самооборонців Криму", які в 2014 році захоплювали українські кораблі
    Голова облради Херсона Мангер з'явився на робочому місці

Сноубордистка з України показала свій найкращий результат в кар'єрі на чемпіонаті світу

Український футболіст потрапив у топ-5 престижного рейтингу воротарів Ліги чемпіонів

Downhill та cross-country: в Одесі влаштували екстремальні перегони велобайкерів

Матрац, колеса, уламки бетону: на Волині юні бодібілдери тренуються у занедбаній хаті

Олімпійська надія: юні українські фігуристи на Європейському фестивалі в Сараєво – ФОТО

Кубок нації та золоті медалі: українська збірна з чирлідингу стала найкращою на трьох континентах