Анексія Криму, російські військові
Анексія Криму, російські військові npu.gov.ua

Поліція встановила особи "самооборонців Криму", які в 2014 році захоплювали українські кораблі

Встановлено 9 "бійців" незаконно створеного збройного формування "Рубеж"

Поліція встановила особи та наразі розшукує керівника та членів незаконного збройного формування "Рубеж", які в березні 2014 р. брали участь у захопленні українських кораблів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції по Автономній Республіці Крим та м. Севастополь.

"Слідчим відділом ГУНП в АР Крим та м. Севастополі встановлено та оголошено в розшук керівництво та учасників окремого підрозділу "Рубеж", який входив до складу збройного формування "Самооборона Криму" та діяв на території міста Севастополя", – йдеться у повідомленні.

Як зазначили в поліції, за результатами отриманих у ході розслідування доказів встановлено керівника незаконно створеного збройного формування "Рубеж", якому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 260 Кримінального кодексу України (керівництво незаконно створеними збройними формуваннями, що спричинило тяжкі наслідки), за що передбачена кримінальна відповідальність до п'ятнадцяти років позбавлення волі.

Крім того, встановлено 9 "бійців" незаконно створеного збройного формування "Рубеж", які протягом березня 2014 року брали активну участь в озброєному захопленні протичовнового корвета ВМС України "Хмельницький", розвідувального катера "Славутич", військових частин ЗСУ, а також розгортанні та діяльності блокпостів. Встановлені особи підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування), за що передбачена кримінальна відповідальність до восьми років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво за вказаним кримінальним провадженням здійснює прокуратура АР Крим.

Попередній матеріал
Справа "скіфського золота": нідерландський суд призначив дату розгляду апеляції
Наступний матеріал
Українські тенісистки покращили свої позиції у світовому рейтингу
Loading...