Олександр Абраменко/Facebook

Український фристайліст Абраменко став срібним призером чемпіонату світу

Серед жінок українка Ольга Полюк посіла 7 місце

Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко здобув срібну медаль на чемпіонаті світу з фристайлу та сноубордингу, який проходить в американському Парк-Сіті.

У суперфіналі змагань з лижної акробатики Олександр виконав стрибок Back-Double-Full-Full- Full і набрав другу суму балів – 126,24, повідомляє "Укрінформ".

Переміг росіянин Максим Буров (130,09), бронзовим призером став швейцарець Ной Рот (125,22).

У жінок "золото" в цій дисципліні здобула Олександра Романовська з Білорусі. Українка Ольга Полюк посіла 7 місце.

Як повідомляв 5.UA, українська спортсменка Аннамарі Данча виграла першу в історії України медаль чемпіонату світу зі сноубордингу.

Для українки це досягнення стало найкращим у кар'єрі.

Завдяки медалі Аннимарі Данчої Україна піднялася одразу на 21-е місце в загальному медальному заліку, розділяючи це місце з Великою Британією.

Доба на передовій минула без втрат: ворог 11 разів порушив тишу
    Грантодавець "Суспільного" USAID призупинив дію договору через звільнення Аласанії