Сноубордистка з України показала свій найкращий результат в кар'єрі на чемпіонаті світу

У 1/8 фіналу Данча обійшла представницю Нідерландів Міхеллу Деккер

Українська сноубордистка Аннамарі Данча вперше пробилася у чвертьфінал в паралельному слаломі на чемпіонаті світу в Парк-Сіті (США), повідомляє Sport Arena.

28-річна спортсменка пробилася в топ-16, показавши за сумою двох кваліфікаційних заїздів 6-й результат.

Слід зазначити, що в 1/8 фіналу Данча обійшла представницю Нідерландів Міхеллу Деккер. У чвертьфіналі Аннамарі змагалася з росіянкою Наталією Соболєвою. Українка пройшла на рівних половину дистанції, але впала, втративши шанси на вихід в півфінал.

У результаті, Аннамарі Данча посіла 8-ме місце на чемпіонаті світу в дисципліні паралельний гігантський слалом. Це її найкращий результат в кар'єрі.

Загалом, вона п'ять разів виступала на світових першостях, проте вище 17-й позиції не піднімалася. Краще досягнення на Олімпіаді – 16-те місце у Ванкувері-2010.

Порошенко про бранців Кремля: Вони точно будуть вдома
    В'ячеслав Козак: "Астрономічні зарплати та премії – це не єдине, що боїться втратити Аласанія та його "команда"

Український футболіст потрапив у топ-5 престижного рейтингу воротарів Ліги чемпіонів

Український захисник допоміг новій команді перемогти "Реал Мадрид" у матчі Кубка Іспанії

Євро-2019: чоловіча збірна України з волейболу виграла всі матчі кваліфікації

Українка Катерина Бех виграла друге "золото" юніорської першості світу з біатлону

Кубок світу з велотреку: 2 українських велосипедисти виграли загальний залік