Зимовий мотокрос, Черкаси
Зимовий мотокрос, Черкаси 5 канал

У снігові замети на байку: на Черкащині відгримів мотофестиваль "Замерзлі колеса"

Мотогонку ще називають зимовою "тараскою" – січневим продовженням літнього фестивалю "Тарасова гора"

Спортсмени зібралися поганяти взимку уже в одинадцяте. Сюди приїхали чотири десятки любителів двоколісних та квадроциклів. Змагалися на трасі на засніженому пляжі та в лісі. Бачила все кореспондент "5 каналу" Яна Лимаренко.

Стартують учасники у 30-сантиметровому снігу. 52-річний Ігор Охрименко на змагання приїхав із друзями. Разом створили команду "Голосіївські дідусі". Вони стартують одними з перших.

"Найголовніше – баланс і витримувати колію. Тоді нею можна буде пересуватися, тому що від глибокого снігу шипи не рятують. Шип не дістає до ґрунту. Тут треба твердий ґрунт, а сніг пухкий, тебе починає носити. Натомість, коли колію вихоплюєш – вже можна рухатися", – ділиться секретом учасник перегонів пан Ігор.

Зимовий мотокрос, Черкаси
Зимовий мотокрос, Черкаси5 канал

Мотогонка "Замерзлі колеса" відбувається вже в одинадцяте. Її ще називають зимовою "тараскою" – січневим продовженням літнього фестивалю "Тарасова гора". Поганяти на Черкащині можуть не лише професійні спортсмени.

Зимовий мотокрос, Черкаси
Зимовий мотокрос, Черкаси5 канал

Траса для змагань – три кілометри. Частина дистанції – у лісі між деревами, саме тут і відбувалися всі обгони та падіння. Інша ділянка – швидкісна, по пляжу.

"Траса дуже цікава. Є ділянки, де під снігом – крига, і мотоцикл себе веде непередбачувано", – зазначає учасник гонки Дмитро Руденко.

Вправних спортсменів не зупинив ані сніг, ані віражі. "Дуже добре їдуть, великий відрив між першими і тими, хто зараз їде", – коментує суддя змагань Віталій Кулявець.

Зимовий мотокрос, Черкаси
Зимовий мотокрос, Черкаси5 канал

Зрештою, першим дистанцію подолав Сергій Лужевський із Києва.

Яна Лимаренко, Вячеслав Ромодан, Черкаська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею: 

Замерзлі колеса – гарячі серця: у Черкасах відбулися зимові мотогонки – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дзвін пам'яті і спогади найрідніших: як вшановували полеглих захисників Донецького аеропорту
Наступний матеріал
У Києві чоловік дивом вижив після спроби накласти на себе руки – відео
Loading...