ФФУ

Українська шпажистка виборола "срібло" на змаганнях у Катарі

У поєдинку за "золото" українка поступилася 26-річній чемпіонці світу Юлії Бєляєвій з Естонії

Українська шпажистка Ксенія Пантелєєва зайняла друге місце на Гран-прі Дохи (Катар). Про таке повідомила прес-служба Федерації фехтування України.

Спортсменка розпочала виступи у групі №6, вигравши чотири поєдинки з шести, а після них успішно подолала кваліфікаційний матч проти Мілікі Хакімової (15: 6) з Узбекистану.

У 1/32 фіналу шпажистка виграла одним уколом у німкені Патриції Дерп (15:14), потім здолала італійку Росселлу Фіамінго (15:7), вибила з боротьби француженку Марі-Флорен Кандассамі (14:11), а в бою за вихід до півфіналу виграла у китаянки Чжу Міне (15:8).

Наступний раунд змагань Ксенія завершила перемогою над росіянкою Віолеттою Колобовою (15:12), а в поєдинку за "золото" змагань поступилася 26-річній чемпіонці світу Юлії Бєляєвій з Естонії. У фіналі українка програла з рахунком (11:15).

Слід зазначити, що для Пантелєєвої ця медаль стала першою в кар'єрі в особистій першості на міжнародних турнірах FIE. Раніше українка піднімалася на п'єдестал тільки в складі збірної України в командних змаганнях або ж на юніорських етапах Кубка світу.

Крім того, до вісімки найсильніших також потрапила українська шпажистка Яна Шемякіна – олімпійська чемпіонка-2012, яка тільки в цьому сезоні відновила виступи після народження дитини, вона програла в 1/4 кореянці Чон Хе Чжон з рахунком (10:15).

На Одещині з крижини за 500 м від берега врятували чотирьох дітей
    У стамбульській Святій Софії з’явиться аудіогід українською мовою – посол

Знаменита українська тенісистка вагітна

"30 років виховували чемпіонів": чому в Луцьку закривають одну з найкращих спортшкіл України

12-річна одеситка стала наймолодшим майстром спорту України з кульової стрільби

Пішов з життя п’ятиразовий чемпіон України з баскетболу

Український футболіст потрапив у топ-5 престижного рейтингу воротарів Ліги чемпіонів

У снігові замети на байку: на Черкащині відгримів мотофестиваль "Замерзлі колеса"