'Час. Підсумки тижня'
'Час. Підсумки тижня' 5 канал

"Час.Підсумки тижня" з Віталієм Гайдукевичем: найбільші перемоги та конфлікти 2018 року – відео

Дивіться найважливіше за рік о 18:00 очима "Підсумків"
  • Епоха політичної нестабільності

В Україні – політико-передвиборчий популізм. В Європах думають, що їм ближче – принципи чи зиск. США сваряться із ЄС і дивують партнерів, а ще – внутрішньо арабські протиборства, бездієвий Радбез ООН, дискредитована ОБСЄ. Старі правила втрачають силу, а нові пропонують лише політичні шарлатани.

Політичний 2018-й – це коли літак входить до зони турбулентності і усіх просять пристібнути паси безпеки.

  • Рік затяжного поєдинку

Україна бореться за посилення армії, буквально вигризаючи фінанси і допомогу від партнерів. Євросоюз бореться за самозбереження із доморощеними скептиками, які що ті будяки повиростали на ситих полях єдиної Європи.

Усі боряться за енергетичні ринки, бо це і гроші, й інструмент впливу сильних на слабких. От тільки для одних в боротьбі понад усе – принципи, а іншим – зиск. І байдуже, чи це безпринципний зиск від російського газу, чи така ж безпринципна нелегальна "євробляха". В обох випадках "а мені треба" нівелює принципи, а значить – вилазить боком. Для усіх.

  • Сеанс тверезості

Перемоги, здобутки, позитиви, які треба уміти бачити. Від злету україномовної пісні в ефірах, до нашого кіно на великих екранах. Від перемог спортивних, до історичного тріумфу повернення вкраденої церкви. Бачити успіхи в малому, значить усвідомлювати, чого вартує поступ у великому. Навіть якщо між популярністю українського "Плакала" і світлинами з Марсу космічна відстань – і те, і те – історії успіху, які мав рік минулий.

Підсумковий за рік ефір дивіться разом із нами. Початок вже о 18:00:

Попередній матеріал
"Вільній Україні – своя вільна церква": прихожани храму на Закарпатті про отримання ПЦУ Томосу
Наступний матеріал
Jetpack Aviation анонсує перші в історії перегони на реактивних ранцях