Український захисник допоміг новій команді перемогти "Реал Мадрид" у матчі Кубка Іспанії

Проте за сумою двох матчів "вершкові" пройшли до чвертьфіналу Кубка

У своєму дебютному матчі український захисник Василь Кравець допоміг "Леганесу" перемогти "Реал" з рахунком (1:0), проте за сумою двох матчів "вершкові" пройшли до чвертьфіналу Кубка Іспанії. Про таке повідомило "НВ".

Слід зазначити, що Кравець вийшов у матчі зі старту і відіграв 75 хвилин, після чого був замінений на Хонатана Сільву.

До цього моменту Леганес після голу Мартіна Бретвейта уже вів у рахунку 1:0.

Однак після поразки у першому матчі з рахунком (3:0) Леганес пропустив "вершкових" до чвертьфіналу.

Раніше до наступного етапу Кубка Іспанії пробилися Валенсія, Севілья та Жирона, яка вибила мадридський Атлетіко.

Нагадаємо, днями Леганес оголосив про підписання 21-річного українського захисника Василя Кравця, а потім офіційно представив гравця. За інформацією медіа, клуб із передмістя Мадрида заплатив за нього 2 млн євро.

За подружню зраду – кримінальна відповідальність: юрист пояснила, як це працює
Словаччина передала гуманітарну допомогу мешканцям вільних міст Донбасу

Євро-2019: чоловіча збірна України з волейболу виграла всі матчі кваліфікації

"5 країн пропонували стати їхнім громадянином, але я відмовився" – Усик

Запальні танці під час тренування: Світоліна показала, як завершує підготовку до сезону – відео

18-річна українська тенісистка вперше в кар'єрі перемогла на турнірі Великого шолома

Зінченко допоміг "Манчесер Сіті" у Кубку англійської ліги розтрощити команду противника

Не на ту нарвався: дівчина-боєць UFC жорстоко побила грабіжника