ФВУ

Кубок світу з велотреку: 2 українських велосипедисти виграли загальний залік

Крім того, дует українок Любові Басової та Олени Старікової посів друге місце в загальному заліку командного спринту

За підсумками сезону-2018/2019 двоє українських велосипедистів виграли загальний залік Кубка світу з велотреку. Про таке повідомила прес-служба НОК на своєму сайті.

Українська спортсменка Олена Старикова на останньому, шостому етапі, що проходив у Гонконзі, посіла четверте місце в спринті і в сумі набрала 2100 очок. Це на 100 очок більше, ніж у найближчої переслідувачки – бронзової медалістки Лондона-2012 Лі Вай Ші з Гонконгу.

А Віталій Гринів виграв загальний залік Кубка світу в скретчі серед чоловіків. За чотири етапи, на яких проводилася ця гонка, українець набрав 1280 очок проти 1255 автора другого показника австрійця Стефана Матцнера.

Слід зазначити, що дует українок Любові Басової та Олени Старікової посів друге місце в загальному заліку командного спринту, поступившись 50 очками команді Німеччини. В Гонконзі Басова та Старікова здобули срібну нагороду в командному спринті.

Морози тримаються в Україні: синоптики повідомили, якою буде погода 29 січня
    ООН: через міграцію населення України за 30 років може скоротитися на 18%

Українська шпажистка виборола "срібло" на змаганнях у Катарі

Знаменита українська тенісистка вагітна

"30 років виховували чемпіонів": чому в Луцьку закривають одну з найкращих спортшкіл України

12-річна одеситка стала наймолодшим майстром спорту України з кульової стрільби

Пішов з життя п’ятиразовий чемпіон України з баскетболу

Український футболіст потрапив у топ-5 престижного рейтингу воротарів Ліги чемпіонів