Діти в садочку
Діти в садочку vidido.ua

Сьогодні близько 3 мільйонів українських дітей живуть у неповних сім'ях – міністр юстиції

  Читайте по-русски
  У свідоцтві про народження кожної п'ятої дитини в країні не вказаний батько

  Під час виступу на 4-му щорічному Всеукраїнському форумі сім’ї міністр юстиції України Павло Петренко поінформував, що нині близько 3 мільйонів українських дітей живуть у неповних сім’ях. З них 550 тисяч є фактично жертвами економічного насилля з боку одного з батьків, який забув про цих дітей. Про таке повідомили на сайті Міністерства юстиції.

  "Ба більше, під час реєстрації новонароджених дітей у 20 відсотках випадків матері не вказують батьків. Фактично кожна п'ята дитина в країні – без батька", – додав посадовець.

  Крім того, міністр нагадав про започаткування національного проекту #ЧужихДітейНеБуває, в рамках якого ухвалено низку законів.

  Петренко зазначив, що завдяки нормам цих законів близько 550 тисяч дітей, які потерпали від несплати аліментів, отримали 4,6 млрд грн заборгованих коштів.

  Нагадаємо, в Одесі поліція перевіряє інформацію про знущання над дітьми в міському центрі соціально-психологічної допомоги. Про таке повідомив начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП в Одеській області Віталій Капуляк.

  Попередній матеріал
  США продовжили антиросійські санкції ще на рік
  Наступний матеріал
  Українка виграла престижну велогонку на Кіпрі
  Loading...