Павло Петренко
Павло Петренко minjust.gov.ua

У Мін'юсті вимагають скасувати відсторонення Супрун і розблокувати роботу МОЗ

  Ухвалу Окружного суду столиці міністр Павло Петренко просить скасувати у повному обсязі

  Міністерство юстиції України вимагає скасувати ухвалу про відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків міністра охорони здоров’я України та розблокувати роботу МОЗ. Про таке заявив очільник відомства Павло Петренко, передає УНІАН.

  "Український уряд має чітку юридичну і політичну позицію – Уляна Супрун є очільницею Міністерства охорони здоров'я... Сьогодні від імені уряду я представив на судовому засіданні чіткі юридичні аргументи безпідставності і нікчемності ухвали суду", – наголосив міністр юстиції.

  Він також заявив: вимагає розблокувати роботу МОЗ та уряду, зокрема щодо здійснення медичної реформи. Ухвалу ж Окружного суду столиці Петренко просить скасувати у повному обсязі.

  "Суддя отримав більш ніж достатньо аргументів і доказів від уряду, і від представників Уляни Супрун щодо абсурдності свого рішення", – наголосив голова Мін'юсту. 

  Як повідомляв 5.UA, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Мосійчука та заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

  Попередній матеріал
  Італійсько-французький дириґент відкриває новий концертний цикл з Kyiv State Symphony Orchestra першою українською симфонією
  Наступний матеріал
  Рівень детінізації економіки в Україні найнижчий за останні 10 років – Мінекономрозвитку
  Loading...